BEDNA



Přihlášené týmy

Registrováno 126 týmů, celkem 518 účastníků. Zaplatilo 69 týmů (aktualizováno 13. 5.).

názevčlenové týmu (pokud lze zveřejnit)startovné
Absolutno Efka, Bagi, Olda, Vašek, Kádlo ano
Albert Stallone Ivo Cicvárek, Míla Votradovec, Petr Pospíšil, Darwin, Štěpánka ano
Aplikovaný voy-a-ger Dominik, Lenka, Martin, Vašek, Emil ano
Bambuchy Jana "Syky" Sýkorová, David Koudelka, Petr Cvachovec, Luboš, Tomáš Macik ano
Bifurkační tým Jakub Kotásek, Eliška Holečková Hamáčková, Martina Štruncová, Naďa Bednárová, Lenka Moutelíková ano
Bílé Lamy Patrick, LiNeerLay, Óin ano
Bojoví sobi John, Zdenda, Kačka, Karel, Mišák ano
CI5 George Cowley, Wiliam Bodie, Ray Doyle, James Dempsey, Harriet Makepeace ano
Corn Flakes Jindřich Cinka, Iva Fadrná, Jiří Kozel, Pogo, Lucka Hálová ano
Černý racek Ondřej Šmejkal, Honza Hora, Aleš Blahut, Petr Křemen, moravský Ondra ano
ČVUCHT Petr, Lída, Jirka ano
Dacani Zdeněk, Domča, Mari, Tom, Mára ano
Degen a spol   ano
Divize nulou Tomáš Musil, Martina Mrkvičková, Vendula Rosová, Rudolf Rosa, Petr Kříž ano
Divocí Tučňáci Vladimír Patera, Jan Šimsa, Radek Burget ano
DOMA Dominik, Martina ano
Ferne Sterne Svatopluk Fronk, Daniel Janek, Petr Skála, David Šilar, Jan Bergl ano
Freezy Bee Zdeněk Bouška, Radek Slabý, Martin Kačer, Václav Bittner, Jakub Beran ano
Frikulín Petr Pošta, Kristýna Kuncová, Stanislav Hotmar, Ondřej Bouchala, Emil Markup ano
Hakuna Matata Makki Z., Kubaq K., Honza M., Miki F., Matěj H. ano
Jacobian Matrix Pavel, Kuba, Emil, Michal, Honza ano
Jojo   ano
Kachní domeček Zuzana Vlasáková, Stanislav Poláček, Ondřej Skácel ano
KaM Jiří Tvardek, David Nečas, Pavlína Skobová, Petra Havlínová, Robert Káldy ano
Katastrof technik Václav Peca, Michal Keda, Jakub Venclovský, Vojtěch Rozehnal, Dana Skřičková ano
Kočky   ano
Koně   ano
Korupce na Slunci Jan Beran, Petr Gašparík, Luděk Hrbek, Monika Šmídová, Eliška Krausová ano
Krabice ve slevě Jiří Cajthaml, Tomáš Janata, Vláďa Brejcha, Martin Cajthaml ano
Lamy Tomáš, Jana, Burdin, Wondr, Jirka ano
LucKub Lucka Lhotková, Kuba Bělík ano
Máme hlídání! Jirka, Marťa, Míra, Bára ano
Máme Tušení Tereza Pytelová, Michal Aldor Mýlek, Tomáš Jeffer Štec, Michaela Makešová, Otakar Makeš ano
Ministry of Silly Walks Jiří Boháč, Matěj Boháč, Jana Boháčová, Ondřej Šrámek, Petra Marková ano
Mírný průběh Monika, Oscar, Míša, Milan ano
Mozek profesora Sedelmayera Jaroslav Vtípil, Klára Malcovská ano
Na poslední chvíli Honza Papež, Mirka Papežová, Michal Staša, Eliška Kosíková ano
Nakládaný Temelín Bébul, Mozkomor, Dontovka, Robotron ano
Nekonečná směs   ano
Nevyskúšaš, nevieš Marko, Lucka, Misa, Honza ano
Notorická Veverka Dalimir Stano, Vodnik Clupko ano
Nuda v lázních Alena, Eva, Majda, Vojta, Marketa ano
Odpolední vylučování   ano
Osmá kejkle kouzelníka Žita Pavla, Martin, Mišák, Petr, Jiřík ano
Outloni váhaví   ano
Pentakilogram Martina Mikulů, Lukáš Mikulů, David Fatka , Kateřina Fatková ano
Pilníci Martina Řezníčková, Petr Odvárka, Jitka Baslová, Jakub Skalický, Pavla Ronovská ano
Pomalá Mořská Víla   ano
Pomocná škola Anička, Vojta, Jirka, Martin, matějčík ano
Povyrostlo nám seno Markéta, Pavel, Kačka, Kuba, Petr? ano
QUXTeam Zdeněk, Marek, Jan, Radka, Martin ano
Režim spánku   ano
Rudý hvězdy Richard Duřpekt, Pavel Rotek, David Polách, Svatoš Coufal ano
Rychlá rota Hana Řehořová , Jana Syrovátková, Eva Gryczová, Petr Sedláček, Michaela Nováková ano
Sémantická mlha   ano
Seš-lost Jakub Šindelář, Jan Strnad, Tomáš Kotva, Tomáš Kuča, Jan Jelínek ano
Spící Volové Karel, Lipča, Honza, Miškot, Dita ano
Společenští poustevníci Klára, Vítek, Iva, Vašek ano
Šmeydíci   ano
Trosečníci Gimli2 , Bigbaz , Kosťa , Míša Šlapáková, Matěj Kudrna ano
Tukani Ján Ďurovec, Michal Havlena, Přemysl Volf, Kateřina Linková ano
Tykadla   ano
Unylý integrál Karolína Vyskočilová, Eva Volenová, Lucie Rovenská ano
Večernice Luisa Dudáková, Michal Dudák, Helena Bernardová, Tereza Helanová, Simona Beránková ano
Zabedněnci Vojta, Tonda, Ozzy, Martin, Lukáš ano
Zlá koťata Jan Vojir, Jakub Mikes , Stepan Martinek, Lenka Braňková, Jiří Javůrek ano
Zlomili jsme klíč   ano
Zvířátka Elifka, Mirek, Adam, Pavel, Napiš nám, chceš-li jít ano
Želvonohý Marek, Petr, Ondra, Tomáš , Honza ano
@ Martin, Mirek ne
Absinthenti   ne
Bazinga Matěj Klusáček, Honza Klusáček, Tomáš Pavlík, Marek Lakota ne
Carpe Noctem Jirka, Pavel, Barca, Honza ne
Červený kůň   ne
Červený trpaslík Jakub Těšínský, Petr Suma Tobiška, Luděk Šalom, Andrea Fousková, Lukáš Pater ne
DDT   ne
Dokonalost Netreba   ne
Dostál Michal, vc., Yfka, Libor, Petr ne
Důlní úvrať Eduard Bejček, Miroslav Beneš, Petr Zika, Daniel Modrý ne
ErnestWom   ne
frikulini   ne
Hlavně se nezranit Ondra Suchánek, Petr Hála, Meggy Calábková, Týna Štastná, Pali ne
Hledáme metro   ne
Ho-Wa-Da Josef Cibulka, Jan Kynčl, Pavel Machek ne
IQ42 Vašek, Honza, Peči, Helča, Lukáš ne
Isaacpoopy   ne
JTHTN Filip Hájek - Já, Martin Šoun - Ti, Jana Šindlerová - Nevyndám, Dušan Šlachta - Héra, Karel Štěrba ne
Kanonický divisor Petr Vácha, Karel Vácha ne
Kokoti ve městě   ne
Konvergentní izomorfismus Antonín Češík, Anh Dung Le ne
MamaGang Mama, Micak, Mart, HroznyKubak, Jirka ne
Náhodní kolemjdoucí   ne
Náhradní díly   ne
Nic Nás Nenapadlo Jiří Pořádek, Dáša, Pavel, Pavel, David ne
Nitroděložní kanibalismus   ne
NNQCFKG Jirka, Terka, Šárka, Zuzka ne
NonStopaři Jura Glaser, Michal Žofka, Martin Žofka, Jan Štráfelda, Tereza von Uschoffka ne
Opravte to   ne
Osmibrk   ne
OtirrubExuled monika spasovová, Tereza Misiarzová ne
Pár facek Dominik, Martina ne
Päť jazdcov šifrovacie apokalypsy Únava, Zima, Déšť, Chvíle zlá, Tma ne
Položeny   ne
Popocatepetl Pavel Vach, Bára Vachová , Ladislav Kvasnička, Radim Tyleček, Karel Cibulka ne
Postižená Oblast   ne
Potkali se u Komína   ne
Potmějdoucí   ne
poTrati Václav Jára, Martin Kempa, David Mareček ne
Pralinky zvlášť Petr Aulický, Ondřej Bláha, Radek Brokl, Tomáš Brokl, Dan Zacharczyk ne
Přizdisráči Dero, Tom, Paču, Aleš, Michal ne
Seznam.cz vyhledávání Martina Pomikálková, Láďa Skákal, Martin Kirschner, Štěpán Škrob, Matěj Kocián ne
Slepý mezi jednookými Braillem Hana Svozilová, Lama, Chybí, Nám, Tři další ne
Směs oříšků   ne
Squeak!   ne
STRIX Puštica Kvičerová, Puštík Kasalický, Tadeáš Klaban, Maniak Pruscha ne
Svinský Bob Jan Matějka, David Podhrázký, Jakub Doležal, Josef Firon, Vojtěch Jelínek ne
ŠMuFo Zuzana Pavelková, Michal Pavelka, Alzbeta Flidrova ne
Šrédingerova kočka Julie, Petra, Jirka, Honza ne
tbd   ne
Teoretická pantomima Michal Přibyl, Pavel Vicek, Michal Bartoń, Jana Dvořáková, Jiří Vávra ne
TJ Balvan Praha   ne
Třetí zuby z druhý ruky   ne
Tvoje máma! Ondřej Pácalt, Filip Šelong, Romana Kopřivová, Mariana Šatrová, Eliška Komárková ne
Unukornulo Lenka Kopfová, Martin Raška, Radek Olšák, Filip Čermák, Anička Mlezivová ne
Ústřední topení Jiří Hruška, Michal Voráček, Lenka Voráčková, Michal Král, Pavel Houdek ne
Vesmírná pěchota Míša M., Tomáš B., Tomáš J. ne