BEDNA



Přihlášené týmy

Registrováno 126 týmů , celkem 588 účastníků . Zaplatilo 126 týmů (aktualizováno 15. 5.).

názevčlenové týmu (pokud lze zveřejnit)startovné
@ Martin Kolařík, Mirek Kolařík, Víťa Výmola, Jana Bílková, Dušan ano
$underline{^cdot mid ^cdot}$ Danil, Filip, Kua, Majda, Verča ano
a spol.   ano
Absinthenti   ano
Absolutno Efka, Bagi, Olda, Vašek, Kádlo ano
Albert Stallone Míla, Ivo, Darwin, Štěpánka, Pospetz ano
Aplikovaní Hrošíci Václav, Emil, Čmelda, Dominik, Lenka ano
Bambuchy Jana "Syky" Sýkorová, Petr Cvachovec, DejMi TrnKou, Eva Sýkorová, Luboš ano
Bazinga Matěj Klusáček, Honza Klusáček, Lucka Klimošová, Markéta Müllerová, Myreg Klimoš ano
Belačau Honza, Miri, Janca, Paja, Vlasta ano
Bifurkační tým Jakub Kotásek, Naďa Bednárová, Eliška Holečková Hamáčková, Martina Sarfee Štruncová ano
Bílé Lamy Óin, Otec Patrick, LiNeerLay, Mlok, Robin ano
Bojoví sobi   ano
Borci v uvozovkách Dana Zemanová, Richard Musil, Martin Žufan, Michal Mühlpachr ano
Bruteforce Jirka, Tomáš, Milan, Lukáš, Marcel ano
CI5 George Cowley, Wiliam Bodie, Ray Doyle, James Dempsey, Harriet Makepeace ano
Codebusters Vít Vršník, Šárka Vršníková, Jan Barvíř ano
Corn Flakes Des, deeDee, Pogo, Lucka, Ládínek ano
Crucifixion? Tomáš Lukeš, Ondřej Pernica, Ondřej Peterka, Dominika Monoduka, Karin Kabešová ano
Cryptomaniaci Zbych, Bar., Luděk, Markéta, Jana ano
csacskamacska plastyc, zsufu, roman ano
Černý racek Ondřej Šmejkal, Honza Hora, Aleš Blahut, Petr Křemen, pátý člen ano
Červený trpaslík Iveta Greenlee, Jakub Těšínský, Luděk Šalom, Petr Tobiška, Lukáš Pater ano
ČVUCHT Petr, Lída, Jakub, Eliška, Borek ano
Degen a spol   ano
Divize nulou Rudolf Rosa, Tomáš Musil, Vendula Rosová, Anička Eisenreichová, Martina Mrkvičková ano
Divocí tučňáci   ano
Dokonalost netřeba Vlastík Zíma, Lucie Zímová, Zdeněk Behan, Tomáš Pazderka, Naďa Rosová ano
dostal libor, xg, michal, vc., petr ano
Důlní úvrať Eduard Bejček, Miroslav Beneš, Petr Zika, Daniel Modrý, Fronéma Virgler ano
Fast & Curious Čmelák, Lucie Rút Bittnerová, Evča Horčičková, Vit Novak, Petr Altman ano
Ferne Sterne Svatopluk Fronk, Daniel Janek, David Šilar, Petr Skála, Jan Bergl ano
Fluffy guinea Martin, Hanka, Radim, Eva, Hedvika ano
Freezy Bee Zdeněk Bouška, Martin Kačer, Václav Bittner, Jakub Beran, Radek Slabý ano
Frikulín Petr Pošta, Kristýna Kuncová, Stanislav Hotmar, Ondřej Bouchala, Emil Markup ano
frikulini   ano
Geek Squad Matej Hlavacek, Lucka Stupkova, Ondrej Majer, Jakub Koubele, Vit Skolil ano
Hakuna Matata Makki Zachová, Jakub Klečka, Matěj Hývl, Honza Medřický, Miki Ferjenčík ano
Hlavně se nezranit Ondra Suchánek, Petr Hála, Meggy Calábková, Martin Mach, Pali ano
Hledáme metro Jan Pichl, Jakub Konrád, Martin Matulík, Jakub Zýka ano
Ho-Wa-Da Josef Cibulka, Pavel Machek, Jana Syrovátková, Jan Kynčl, Vít Jelínek ano
Hvězná pěchota   ano
Inhumans Jakub Cimerman, Lucka Cimermanová, Martin Adamec, Natália Slancová, Martin Styk ano
IQ42 Vašek, Peči, Lukáš, Honza, Ganz ano
Jacobian Matrix Pavel, Kuba, Honza, Michal, Emil ano
JTHTN Filip Hájek, Martin Šoun, Jana Šindlerová, Lukáš Křečan, Iva Šmejkalová ano
Kanonický divisor Jaroslav Líbal, Petr Vácha, Karel Vácha, Zuzana Líbalová, Tomáš Berák ano
Katastrof technik Václav Peca, Michal Keda, Adéla Rozehnalová, Vojtěch Rozehnal, Jakub Venclovský ano
Kočky Lucie Prachová, Míša Švecová, Štěpánka Kučková, Štěpán Obdržálek, Jan Šochman ano
Kokoti ve měste   ano
Koně Docmen, Světla, Bára, Petr, Dodo ano
Kontrola jízdenek   ano
Korupce na Slunci   ano
Krabice ve slevě Jiří Cajthaml, Jirka Kozel, Tomáš Janata, Martin Cajthaml, Vladimír Brejcha ano
Mama gang Tomas, Xenie, Zdenek, Jitka ano
Ministry of Silly Walks Tereza Boháčová, Matěj Boháč, Jiří Boháč, Jana Boháčová, Ondřej Šrámek ano
Mírný průběh Monika, Katy, Vojta, Oscar, Káťa ano
Mlha Petra Havlínová, Robert Káldy, Jirka Tvardek, Pája Skobová, Richard Čmelík ano
Na poslední chvíli Honza Papež, Mirka Papežová, Michal Staša, Judita Staša ano
Na výletě Zuzana Vytisková, Klára Vytisková, Martin Dorfler, Pavel Taufer ano
Náhodní kolemjdoucí   ano
Nakládaný Temelín Honza, Jana, Pavel, Robotron, Bébul ano
Naprostí a Dokonalí Molekulovej Mozek, Korunovanej Ťulpas, Ujetej Trhlouš, Hadronová Kebule, Špína Pupkáč ano
Nekonečná směs Ondra, Jindra, Tomáš, Alča ano
Nevyskúšaš, nevieš Marko, Lucka, Honza, Miska ano
Nic Nás Nenapadlo Jiří Pořádek, Pavel Řezba ano
NNQCFKG Jirka, Terka, Zuzka, Šárka, Radek ano
Nočný motýľ Tomáš Štec, Ľuboš Uličný, Tereza Pytelová, Aldor, Katka Uličná ano
NonStopaři Jura Glaser, Michal Žofka, Martin Žofka, Jan Štráfelda ano
Nuda v lázních Alena, Majda, Evka, Štípek, Marketa ano
Ocelový mlátičky   ano
Odpolední vylučování   ano
Opravte to Tom, Hroch, Šmudla, Helča, Standa ano
Osmá kejkle kouzelníka Žita Pavla, Martin, Jiřík, Mišák, Petr ano
Outloni váhaví   ano
Ovce na balkóně Ema, Hanka, Vlaďka, Bart, Standa ano
Pentakilogram Lukáš Mikulů, Martina Mikulů, Kateřina Fatková, David Fatka, Petr Louša ano
Pilníci Martina Řezníčková, Petr Odvárka, Jitka Baslová, Jakub Skalický, Pavla Ronovská ano
Pivní výprava z Brna Moravia, Lucky Bastard, Hauskrecht, Pivečka, StaroKrafto ano
Pomalá Mořská Víla   ano
Pomocná škola   ano
Popocatepetl Pavel Vach, Bára Ječmenová, Ladislav Kvasnička, Radim Tyleček, Petra Tylečková ano
Poslední operand Anička, ET, Jenda, Martin, Tonda ano
Postižená Oblast Ruik, Eva, Badger, P4, Krize ano
Potkali se u Komína Lukáš Holík, Miloslav Holík, Daniela, Linda Holíková, Jan Sochor ano
Potmějdoucí Honza, Hanka, David, Martin ano
poTrati   ano
Pralinky zvlášť Petr Aulický, Ondřej Bláha, Tomáš Brokl, Martin Pozdílek, Alena Pozdílková ano
Proletíme se mapou Adam Kučera, Pavla Kučerová, Ivo Herman, Naty Zebra, Honza Zebra ano
Přizdisráči Tom, Dero, Paču, Mike, Aleš ano
Que Frio Medvěd, Ivo, Sagapo, Verča, Malmed ano
QUXTeam Zdeněk, Jan, Martin, Marek, Jirka ano
Režim spánku Roman, Palko, Jarco, Jirka, Juro ano
Rudý hvězdy Richard Duřpekt, Pavel Rotek, David Polách, Filip Dvořák, Daniela Dvořáková ano
Rychlá Tykadlí Rota Robert Babilon, Jana Vodičková, Hana Řehořová, Eva Gryczová, Petr Sedláček ano
Sakrblé Hanka Kučová, Martin Kuča ano
Sémantická mlha   ano
Seš-lost Tomáš Kuča, Jakub Šindelář, Jan Strnad, Tomáš Kotva, Tomáš Pavlík ano
Set sail for fail Mikuláš Zelinka, Matěj Kocián, Jan Mikel, Anna Zelinková, Marie Dovrtělová ano
Seznam.cz vyhledávání Martin Kirschner, Martina Pomikálková, Jiří Řihák, Ladislav Skákal, Štěpán Škrob ano
Směs oříšků Kamča, Míša, Sabča, Ládín, Ota ano
Spící Volové Karel, Lipča, Dita, Yeti, Jirka ano
Společenští poustevníci   ano
Squeak!   ano
Svinský Bob Jan Matějka, Eva Matějková, David Podhrázký, Lenka Podhrázká, Matěj Uchytil ano
svobodní tuleni jiří, péťa, verča, láďa ano
Šrédingerova kočka Julie, Petra, Jirka, Honza, Dominik ano
Teoretická Pantomima Michal Přibyl, Pavel Vicek, Romana Němečková, Michal Bartoň, Dvojana ano
TJ Balvan Praha   ano
Trosečníci Gimli2, Kosťa, Bigbaz, Katka, Matěj ano
Truhlici Vašek, Kačka, Robert, Jana, Maky ano
Tukani Ján Ďurovec, Michal Havlena, Přemysl Volf, Viktor Johanis, Kateřina Linková ano
Tvoja matka   ano
Tvoje mama! Ondřej Pácalt, Simča Römerová, Filip Römer ano
Unaveni sluncem Martin, Jára, Zuzka, Hanka, Irča ano
Unylý integrál Karolína Vyskočilová, Eva Volenová, Lucie Rovenská, Dušan Merta, Jan Lelito ano
Ústřední topení Pavel Houdek, Michal Voráček, Lenka Voráčková, Petra Honzlová, Lukáš Mrkva ano
Večernice Luisa Dudáková, Michal Dudák, Helena Bernardová, Tereza Helanová, Simona Beránková ano
Vesmírná pěchota Míša M., Tomáš B., Tomáš J., Zbyněk, Zbyněk ml. ano
Vyšehrad Saša, Tomáš, Zdeněk, Petr, Anna ano
Zabedněnci Tonda, Vojta, Jakub, Martin, Norek ano
Zlá koťata   ano
Zlomili jsme klíč   ano
Zvířátka Miroslav Rada, Elif Garajová, Adam Sikora, Robert Wadura, Pavel Hruška ano
Želvonohý Marek, Petr, Ondra, Tomáš, Honza ano
Život je změna spinu Tereza Uhlířová, Lukáš Fusek, Lenka Šimonová, Jan Bartoň, Jakub Sláma ano