BEDNABedna 2006 se konala 19. – 20. května.

Zhruba osm měsíců příprav, sto osmdesát stránek s nápady na organizátorské wiki, devět tisíc přístupů na bednar.bloguje.cz, pět výletů po Praze při plánování stanovišť, desítky hodin vymýšlení a testování šifer, třicet navštívených prodejen mobilních operátorů při shánění správného telefonního čísla, dva večery strávené v copy centru, 200 km naježděných autem při roznášení šifer, a nakonec jedna noc napětí, jestli někdo letos dojde do cíle – to všechno a ještě mnohem víc byla pro náš pětičlenný organizátorský tým Bedna 2006. Bavilo nás to, a doufáme, že i vás.

Gratulujeme dvěma týmům, kterým se podařilo hru dokončit. I ostatní týmy nás ale mile překvapily – na 10ku, tedy jen malý kousíček od cíle, se vás probojovalo nečekaně mnoho. Jste prostě dobří – a čím dál lepší.

Heslo k deníku bednar.bloguje.cz se po zveřejnění osmnáctého klíče povedlo získat jednomu z vás a předal ho nám, organizátorům – touto cestou mu děkujeme za spolupráci. Pravý Bednář už tedy na bednar.bloguje.cz psát nebude. A jaký je závěr našeho souboje s ním? Jak už asi víte, výsledkem je remíza 1:1. Klasickou šifrovací kvalifikaci tedy rozhodně nezavrhujeme, ale i příští rok buďte ostražití…

Těšíme se na shledanou na startu Bedny 2007.

Váš Core team
(Jára, Víťa, Dalibor, Petr, Eva)

Poděkování